INFRALINE FMS voidaan asentaa kaikkiin säiliöihin, joiden kulun-/käyttäjävalvontaa halutaan seurata, uusiin sekä vanhoihin. Samalla RFID-tagillä voi siis tankata usealla säiliöllä, raportit kootusti kustannuspaikkojen mukaan. Erilaisia versioita ja paketteja tarjolla, ole yhteydessä ja pyydä tarjous kokonaisuudesta. Kotimainen laitteisto ja softa. Ei kk- tai vuosimaksuja.
Pyrimme parhaamme mukaan pitämään tuotetiedot ajan tasalla, mutta tiedoissa voi esiintyä virheitä tai muutoksia. Varmistathan tuotteen tekniset tiedot, saatavuuden ja soveltuvuuden käyttökohteeseesi ennen tilausta ottamalla yhteyttä myyntiimme.
Voit hankkia Nordea Tukirahoituksen laiteleasingillä kaikki yli 400 € (alv 0 %) arvoiset tuotteemme. Vuokra-aika on tasaerälyhennyksillä 12–60 kk.
Laite jää asiakkaalle sopimusajan päätyttyä. Leasingmaksut ovat verovähennyskelpoisia, eikä kalustoa tarvitse poistaa kirjanpidossa. Pääomaa voidaan käyttää liiketoiminnan kehittämiseen sen sijaan, että se sitoutuisi kalustohankintoihin. Laitteeseen voidaan liittää vakuutus tai käyttää omaa vakuutusyhtiötä.
>